Güneş gözlüğünüz imzanız olursa ne olur?

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Issız bir adaya düşseniz yanınıza alacağınız 3 şey nedir? Evet, diyebilirsiniz ki ” bu soru yaşıyor mu hala ya?” hahah ama ben beklemeden cevabımı hemen veriyim,  GÜNEŞ GÖZLÜĞÜM!!!!

Güneş gözlüklerine tek kelime ile bayılıyorum! Ne zaman ve nereye seyahat etsem güneş gözlüklerim mutlaka yanımda olur.

Güneş gözlüklerimin markası nedir, kaç para ödedim, nerden aldım şeklinde gelen mesajlardan sonra buyrun detaylar ve bir de güzel bir haber, yazımızın sonunda sizin de stilinizi bulmanız için %50 indirim sağlayan kodu kullanabilirsiniz.

Ama önce güneş gözlüklerimin büyük rol oynadığı hikayeme göz atmayı unutmayın:)

Hikayeyi bilenler için devam edelim.

Eskiden her zaman yüzüme oturan gözlüğü bulmakta zorlanırdım, ne denesem olmazdı. Hani olmamasını geçtim, bu kadar mı kötü dururdu. Sonra, tam yüzüme göre olduğunu düşündüğüm marka bir gözlüğe ciddi para bayıldım. Hadi iyi bayıldım da bari Hong Kong’un Victoria Tepe’sindeki uçurumdan aşağı düşmeseydi iyiydi…evet, yanlış okumadınız o gözlük bir güzel kayıp düştü ve o an ödediğim para gözümün önüne gelince nefesim durdu. O gözlük benim eskiden mutlu olmak için sürekli birşeyler birşeyler aldığım, yetmeyip yine aldığım ve yine aldığım zamanı, kısır döngüyü temsil ediyordu. Onu kaybetmek aynı zamanda artık bu dönemin kapanması gibi birşeydi benim için, gerçi çoktan başlamıştım değişmeye ama pişmanlığımı taşımaktan kurtulmuştum artık çünkü mutlu olmak için kıyafete, zarta zurta bağlanıp taksit ödeyerek onların esiri olmaktansa tecrübeler benim için paha biçilmez olmuştu artık!

O noktadan sonra aldığım güneş gözlükleri hep ihtiyaç temelli ve ekonomik olmuştur…

1) TAYLAND: Tayland’a yaptığım ilk yalnız sırt çantalı seyahatimde, tam bana göre yapılmış harika bir gözlük buldum. Akşam pazarında yarım saatlik pazarlığın ardından 10$’a aldığım güneş gözlüğüm.  Bir yılın biraz üstünde benimle irili ufaklı seyahatlere eşlik etti ama sonra kırılınca kalbim de kırıldı.

while-travelling-sunglasses3

2) KAMBOÇYA VE VIETNAM: Bir sonraki yıl, Kamboçya’ya sırt çantamı alıp gitmeden önce, gözlükleri ile ünlü Şangay’daki Tienzifang’ta harika bir güneş gözlüğü denk geldi. Özel yapım güneş gözlüğünü 15$’a kaptım. Yuvarlak ve aynalı gözlüğümü Kamboçya’da ve Vietnam’da kullandım, hatta Vietnam’da güneş gözlüğüm sayesinden instagram takipçilerimden biri beni tanıyarak yanıma geldi. yuvarlak bir gözlükten öte göz çevremi kaplayan uyumlu yapısı ile herhangi bir yönden gelen güneş ışınlarını da engelliyordu.

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Bunu da 2 yılın üstünde kullandıktan sonra ne yazık ki bu da kırıldı. Şangay’ın altını üstüne getirdim aynısını bulmak için ama nafile. 3-4 ay sonra en beklemediğim bir anda bir benzerini buldum, kaçırmamak adına 10$’a aldım.

DCIM103GOPROG0594454.

3- BUNDAN SONRA: Hala yuvarlak gözlüğümü kullanıyorum ama bu süre içinde GlassesShop bana ulaşıp portföyelerindeki dereceli gözlükleri, güneş gözlüklerini ve ucuz gözlüklerden beğendiğim aşağıdaki gözlüğü hediye ettiler. Aynı zamanda  50% indirimle beğendiğiniz bir modeli seçme şansını size sunuyorlar. İndirim kodunu aşağıdaki resmin altında bulabilirsiniz.

Mavi gözlüğümü hava kirliliğinde, suda, koşarken vs bir süredir kullanıyorum ve son derece memnunum ve yapıldığı maddeden dolayı da henüz kırmadım:)

while-travelling-sunglasses2

İNDİRİM KODUNUZ:  GSHOT50 

Bu kodla birlikte gözlüklerinizi veya güneş gözlüklerinizi ( ayrıca satılan çerveveler haricinde) %50 indirimle alabilirsiniz.

While Travelling’in özel indiriminin size tarz tarz gözlükler getirmesi dileği ile:) Deneyiminizi benimle de paylaşırsanız çok sevinirim.

Gözlük kardeşliği adına:)

Evrim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CommentLuv badge